Londra’da Türk diş doktoru olarak kim var sorusunu çok sık alıyorum.

İngiltere Ankara Antlaşması ile İngiltere’ye taşındığınızda Türkiye’de memnun olduğunuz doktorlarınızı şimdi İngiltere’de nasıl bulacağım diye insan kara kara düşünüyor.

Türkiye’de her altı ayda bir diş temizliği ve yılda bir de genel kontrol yaptırırken bu sürenin Londra’da aksadığını fark ettim. Diş önemli bir konu olduğu için Türkiye’ye gelişlerimde diş temizlik ve kontrollerimi ayarlamaya çalıştım.

Bir gün Dr. Dilek Güvenç’ten bir telefon aldım. Kendisi Ankara Antlaşmasına başvurmak istediğini söyleyince önce bir duraksadım. Doktorluk konusunda nasıl bir başvuru yapabileceğimizi düşündüm.

Daha sonra Dr. Dilek Hanım ile çok güzel bir çalışmamız oldu, başvurusu kabul edildi ve Londra‘da ONCLINIC’e ortak olarak da çalışmaya başladı.

Ben bu fırsatı kaçırmayarak rutin kontrollerimi ve diş temizliğimi Londra‘da kendisine yaptırmaya başladım, elinin çok hafif olması, işine verdiği önem ve titiz çalışması sonucunda her gidişimde kendisinden çok memnun kaldım.

Dr. Dilek Güvenç’in Londra iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmak isterim;

Dr. Dilek Güvenç – ONCLINIC

22 Harley Street, London, W1G 9PL

M: 075 5536 2355 Tel: 020 3500 3520 e:dilek@onclinic.co.uk Instagram

Önemle belirtmek istiyorum ki bu bir reklam yazısı değildir. Maalesef bu konuda yorum aldığım için bu açıklamayı yazmak istedim. Dr. Dilek Hanım’dan memnun kaldığım için deneyimimi ve ihtiyaç duyacaklar için bir adres olmasını düşünerek paylaşıyorum.

Daha önce ki deneyimlerimle ilgili olarak size önerebileceğim diğer yazılarım;

Originally posted 2019-06-14 13:14:55.