İngiltere’de yayınlanan iLiveHere.co.uk sitesi 80.172 kişi tarafından oylanan “İngiltere’nin En Kötü Şehirleri” listesini açıkladı.

İngiltere için alıştığımız yaşanacak en iyi veya en güzel yerlerinden oldukça değişik bir listenin oluştuğunu görüyoruz.

Doncaster

Bu listeye oy verenler, İngiltere’de yaşanacak en kötü yerleri daha önce veya halen yaşadıkları bölgelere göre belirlemiş durumdalar.

İngiltere’de Yaşanacak En Kötü Yerler

  1. Peterborough
  2. Doncaster
  3. Huddersfield
  4. Rochdale
  5. Rotherham
  6. Nottingham
  7. Keighley
  8. Wakefield
  9. Stoke-On-Trent
  10. Halifax
Keighley

Listeye İtirazlar Gelmeye Başladı

Ancak bu sıralamaya ilk tepkiler bu şehirlerde uzun zamandır yaşayanlardan geldi. Örneğin, Cambridge News sitesi Peterborough’yu Seviyoruz başlığı ile bir yazı yayınladı. Bu yazıda, oylamayı yapanların Peterborough’yu ziyaret etmek için daha fazla vakit ayırmalarını, tarihi ve doğal güzellikleri görebilecekleri belirtildi. Ayrıca, diğer şehirler gibi Peterborough’nun da güvenli ve güvenli olmayan alanları olduğu gibi oldukça nazik yaşayanlarından yazıda söz edilmektedir.

Bu şehirleri ben de merak ediyorum, oylamanın kriterleri açıkça ifade edilmediği için sonuçların tam neyi yansıttığı çok net değil. Eminim listedeki diğer şehirler de oylamaya karşı farklı düşünceler yayınlayacaklardır.

Originally posted 2020-01-07 15:46:18.